Spolupráce

Láká vás práce ve financích, nejste spokojeni ve stávající společností, chcete se věnovat realitám? V naší firmě rádi přivítáme nové kolegy. Ať už nováčky, které vše naučíme a pomůžeme jim při startu nové pracovní etapy nebo i zkušené profesionály, kteří třeba jen nesdílejí stejné hodnoty aktuálního zaměstnavatele a hledají změnu.

Proč s námi spolupracovat?

 1. Skvělý kolektiv
  Jsme tým ambiciózních mladých lidí, který neustále roste. Často společně trávíme volný čas i mimo kanceláře. Vzájemně se podporujeme a sdílíme znalosti. Každé pondělní ráno připravujeme porady, kde rekapitulujeme novinky a vyhodnocujeme aktivity za předchozí týden. Táhneme za jeden provaz.
 2. Nadstandardně vysoké provize
  Ve srovnání s konkurencí na trhu naším spolupracovníkům nabízíme za práci nadstandardní ohodnocení. Např. už naše nejnižší kariérní pozice odpovídá manažerské pozici ve velkých MLM společnostech.
 1. Vlastnictví klientského kmene
  Klienti jsou to nejcennější, co poradce má. V rámci naší spolupráce je garantováno, že pokud se od nás někdy v budoucnu rozhodnete odejít, klientský kmen náleží Vám a neztrácíte tím nároky na následné provize či management fee.
 1. Pasivní příjem
  Budování pasivního příjmu je jedna z věcí, na které se v naší společnosti zaměřujeme. Tím, že s klienty řešíme jejich finance komplexně a udržujeme s nimi pravidelný kontakt je ten nejsnazší způsob, jak s vytvářením pasivního příjmu začít. Velkým pomocníkem jsou i systémy, které nám umožňují kontrolovat naše roční cashflow a mít tak přehled nad budoucími příjmy i několik let dopředu.
 2. Propojení financí a realit
  V naší společnosti může spolupracovník využít synergie světa financí a realit a těžit z výhod, které toto spojení přináší. Může si sám vybrat, jestli se vydá cestou finančního konzultanta, realitního makléře nebo si zvolí možnost být profesionálem v obou těchto oblastech.
 3. Garance pozice
  U nás neexistuje žádné padání z pozic, nikdo se nemusí stresovat udržováním a může se v klidu soustředit na svoji práci. Jsme přesvědčeni, že daleko lépe funguje pozitivní motivace, proto je i naše kariéra takto postavena a naši spolupracovníci mohou stoupat pouze vzhůru a za svoji práci být v budoucnu lépe ohodnoceni. Záleží jen na jejich chuti a motivaci.
 1. Moderní pracovní systémy a nástroje
  Usilujeme o maximální přidanou hodnotu pro poradce. Proto máme vynikající back-office a systémy propojené přímo s producenty, aby administrativní zátěž byla minimální. Zároveň máme perfektní nástroje pro poradce, kteří mají klienta dlouhodobě udržet a poskytnout mu komplexní péči.
 2. Firemní a partnerské benefity
  Vzhledem k obratům, které jako firma produkujeme, jsme zajímaví pro většinu producentů (pojišťovny, banky a investiční společnosti). Jsme proto často zváni na různé společenské akce a dovolené, zároveň domlouváme u partnerů nad rámec provize i další benefity.
 3. Reprezentativní kanceláře v centru Plzně
  Jedním z benefitů je moderní kancelář na prestižní adrese Americká 1 v Plzni. Každý náš spolupracovník si může vybrat, zda pracovat u svého stolu v open spacu nebo mít klid v jedné ze zasedacích místností. O chod kanceláře se stará naše milá asistentka, která každého klienta usadí a ráda připraví kávu.
 4. Svoboda podnikání
  U nás si každý sám zvolí pracovní tempo a míru účasti na školeních a firemních akcích. Vše je to opět na Vás, nikdo Vám nebude nařizovat co a jak dělat.