myKoncept

myKoncept je základním výstupem naší spolupráce. Jde o nástroj, který slouží k plánování, zobrazení budoucích důsledků dnešních finančních rozhodnutí a poskytuje komplexní přehled nad finanční situací. Při tvorbě pracuje s vývojovými scénáři. Typicky se při odhadech pracuje s pesimistickou, realistickou a optimistickou variantou. Smyslem finančního plánování je získání kontroly nad financemi a řízení finančních rizik.

Kromě toho poskytuje další výhody

 • zvyšuje finanční stabilitu
 • dodává plánům reálný rozměr
 • pomáhá předcházet krizovým situacím
 • slouží jako podklad pro lepší rozhodování

Sestavením myKonceptu naše spolupráce nekončí. myKoncept pravidelně vyhodnocujeme, aktualizujeme a upravujeme alespoň jednou ročně v rámci servisních setkání.

Hypotéky

Nabídka půjček je obsáhlá. Banky i spořitelny nabízí spotřebitelské, podnikatelské a kontokorentní úvěry či úvěry na bydlení známé jako hypotéky. Pomůžeme Vám zorientovat se v široké a nepřehledné nabídce a spočítáme, kolik úvěr stojí. Naši specialisté Vám vyjednají nejnižší sazbu, pomohou s přípravou veškerých podkladů a povedou jednání s finančním domem. U nás získáte výhodný úvěr i hypotéku bez starostí a zbytečných poplatků.

Výhody řešení úvěrů s námi

 • nejnižší úrokové sazby na trhu
 • zastupujeme Vás před bankovními institucemi
 • zjistíme Vaši finanční situaci a pomůžeme vybrat nejvýhodnějšího řešení
 • pomůžeme se vyřízením odhadu nemovitosti a se smlouvami na katastrální úřad
 • udržujeme s Vámi pravidelný kontakt v průběhu hypotečního úvěru a sledujeme neustále situaci na trhu

Pojištění

Vždy pro Vás nastavíme pojištění tak, aby Vám dávalo smysl a odpovídalo aktuální situaci. Je to způsob, jak zabezpečit Váš život, podnikání nebo rodinu před nenadálými událostmi. Naši specialisté se neustále vzdělávají, aby měli přehled o nových produktech a uměli vše jednoduše a srozumitelně vysvětlit. Věříme, že tou správnou cestou je právě poctivá práce a nedělat kompromisy na úkor kvality. Důležitou součástí pojištění je i pravidelný servis, kde jsme s Vámi v kontaktu a řešíme i pojistné události.

Nejčastěji řešíme tyto druhy pojištění

 • úrazové a životní pojištění
 • pojištění vozidel
 • majetkové pojištění
 • pojištění podnikatelů

Investice

Investování má za cíl odložit současné prostředky tak, aby přinejmenším neztratily svou hodnotu nebo aby v lepším případě jejich hodnota časem ještě vzrostla. V rámci investic řešíme jak reálně zhodnotit své úspory, jak efektivně využít volné příjmy a jak dosáhnout svých cílů. Spolupracujeme s klienty, kteří teprve cestu hledají i s klienty, kteří již mají vlastní zkušenosti.

Díky spolupráci s námi jste osvobozeni o starosti s jejich správou, protože veškerý reporting, aktualizace, mimořádné vklady i výběry řešíme společně.

Renta

Je důležité žít přítomností a užívat si života, ale také je důležité myslet na důstojné stáří a to vyžaduje včasnou přípravu. Kdo tuto oblast podcení, v budoucnu ji nemusí dohnat, protože na to nemusí být v rozpočtu prostor. Společně najdeme rovnováhu mezi výdaji a efektivním odkládáním přebytků na lepší stáří. 

Své vlastní portfolio Vám pomůžeme nastavit tak, aby odpovídalo Vaší představě o budoucnosti.


Existují následující možností

 • doplňkové penzijní spoření se státním příspěvkem
 • investiční nemovitost
 • investiční portfolio

Klientský servis

Cílem naší společnosti je budování finančního majetku našich klientů, proto o ně dlouhodobě pečujeme a jsme jim neustále na blízku.

Jelikož se stále mění situace na trhu i cíle klientů, v rámci pravidelných servisních schůzek aktualizujeme portfolio tak, aby bylo nastavení produktů pro klienty vždy co nejvýhodnější a odpovídalo aktuální situaci.

Pomáhá nám k tomu řada nástrojů jako např. automatické přepočítání smluv k výročí, klientský portál, elektronický šanon a podobně.


Naši partneři

Banky a stavební spořitelny

Pojišťovny

Investiční a penzijní společnosti

 

 

 

Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje společnost Banksmore s.r.o.  a zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti:

 

 • pojištění registrovaní podle zákona č. 170/2018 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele pojištění,
 • investic a doplňkového penzijního spoření podle zákona č. 256/2004 Sb. jako vázaní zástupci investičního zprostředkovatele,
 • spotřebitelských úvěrů podle zákona č. 257/2016 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru.

 

Finanční služby zde propagované a nabízené poskytujeme jako společnost (Banksmore s.r.o., IČO: 10677747) prostřednictvím našich finančních
poradců uvedených na tomto webu, a to v roli vázaného zástupce pro investičního/ samostatného zprostředkovatele SAB servis s.r.o.,
IČ: 24704008, se sídlem Jungmannova 748/30, 110 00 Praha 1, v následujících finančních oblastech: investice podle zákona č. 256/2004 Sb.,
spotřebitelské úvěry dle zákona č. 257/2016 Sb., pojištění dle zákona č. 170/2018 Sb., doplňkové penzijní spoření dle zákona č. 427/2011 Sb.
Naše oprávnění je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky
na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální informace a podrobnosti o naší registraci a rozsahu našeho oprávnění

Detailní právní informace k nabízeným službám a produktům (včetně reklamačního řádu, možnosti podání stížnosti, řešení sporů,
orgánu dohledu, udržitelnosti atd.) najdete na https://sabservis.cz/informace