Jindřich Voráček
jednatel+420 606 343 654
Jindřich se k financím přiblížil v rámci analytické práce pro největší českou banku v roce 2013, kde zjistil, že ho baví práce s čísly, ale rád by ji propojil i s lidmi. V roce 2014 se mu to povedlo a od té doby dohlíží klientům nad dosažením jejich finančních cílů a podporuje tým poradců. Mezi jeho záliby patří technologie a fitness.
Adam Heidenreich
obchodní ředitel +420 732 643 604
Adam začal svoji kariéru ve financích před 10 lety v jedné nadnárodní pojišťovně. Po krátké době však zjistil, že by se tomuto oboru rád věnoval komplexněji a začal tak působit jako poradce ve finančně poradenské společnosti. Dnes se již stará spolu s kolegy o chod firmy Banksmore, ale i nadále pečuje o své klienty. Ve volném čase nejraději cestuje a užívá si dobré jídlo.
Ondřej Těťál
výkonný ředitel +420 734 511 487
Ondra se ve financích pohybuje od roku 2011, začínal jako zaměstnanec v pojišťovně, od roku 2014 se věnuje komplexnímu poradenství a také realitám. Společně s Adamem a Jindrou má na starosti řízení firmy, ale stále se věnuje i klientům. Ve volném čase nejraději cestuje, chytá ryby, má rád fotbal, hudbu a hodně času tráví v rodinném kruhu a s přáteli.
Lucie Těťálová
privátní poradce senior +420 720 733 558
Lucka působí v oboru již šestým rokem, za tu dobu nasbírala zkušenosti nejen v oblasti financí ale i jako realitní makléřka. Je velmi společenská, pečlivá a je pro ni důležité, aby měla s klienty přátelský vztah. Svůj volný čas ráda tráví s přáteli, sportem nebo objevováním nových cestovatelských destinací.
Anna Šizlingová
privátní poradce
Anička v oboru financí začala pracovat už při studiu na vysoké škole od roku 2015. Zkušenosti sbírala postupně v bance a stavební spořitelně, klientům však chtěla poskytovat komplexní řešení šité na míru a tak přešla do poradenské firmy.
Zdeněk Dvořák
privátní poradce +420 733 775 457
Zdenda pracuje v oboru přes 3 roky, za které se toho spoustu naučil a to hlavně díky skvělým kolegům. Zjistil, že ho nejvíc baví hypoteční úvěry a rád také řeší všechny složité případy. Je milovníkem fotbalu, dobrého jídla, ale nejraději má společné chvíle s rodinou.
Adam Burian
privátní poradce +420 734 845 591
Adam svoji finanční cestu započal ve známé rakouské bance v roce 2019. Po několika letech zjistil, že chce pro klienty poskytovat tu nejlepší možnou službu, tak se rozhodl své portfolio rozšířit spoluprací s námi. Mezi jeho záliby patří fitness a šachy.
Dmytro Syniavskyi
privátní poradce senior +420 704 336 222
Dmytro se od roku 2020 specializuje na komplexní finanční služby zejména pro cizince. Jeho hlavním zaměřením je pojištění majetku a vozidel, ale často klientům pomáhá s řešení hypotečních úvěrů, aby si mohli dopřát nové bydlení. Naplňuje ho hledání optimálních řešení finančních potřeb klientů. Můžete se spolehnout na osobní přístup a pečlivé zvážení vašich požadavků. Volný čas nejraději tráví se svojí rodinou nebo na rybách.
LinkedinInstagramFB
Mykola Pilkevych
privátní poradce
Mykola se během posledních tří let věnoval studiu a investování na finančních trzích. Na základě těchto zkušeností se rozhodl přijmout novou výzvu jako finanční poradce. Již rok využívá své zkušenosti a vášeň pro práci s daty a čísly k tomu, aby pomáhal lidem dosahovat svých finančních cílů. Je připraven sdílet své znalosti a společně s klienty vytvořit úspěšnou finanční strategii. Ve svém volném čase s nadšením sleduje technologické novinky a aktivně se věnuje sportu a výletům.
Kateřina Matoušková
privátní poradce senior +420 777 232 454
Kateřina je specialistou na hypotéky, úvěry, stavební spoření i na jejich kombinace s pojištěním a investicemi. Během několika let působení v největší české bance se dostala až do absolutní top 5 v ČR a získala tak zkušenosti s řešením nejsložitějších případů. Založení vlastní společnosti Finance Luna následně „zbořilo“ určitá omezení a zkvalitnilo tak navrhování budoucích dějů, které určí cestu k vytyčenému finančnímu cíli.
FacebookWeb